پپسی

1 کالا

 • 3%
  نوشابه خانواده پپسی 1.5 لیترنوشابه خانواده پپسی 1.5 لیتر

  نوشابه خانواده پپسی 1.5 لیتر

  6,000 تومان 5,800 تومان
  این محصول فقط برای شهر خرم آباد می باشد و در سایر شهر ها عرضه نمیشود. بسیاری از افراد عادت کرده‌اند تا همراه با غذا از نوشیدنی‌های گازدار مختلف استفاده کنند. امروزه نوشابه‎های گازدار با طعم‌های گوناگون مانند کولا، پرتقالی، لیمویی و... موجود است که به یک جزء ثابتی از سفره‌های غذا تبدیل شده است. در میان این نوشیدنی‌ها «پپسی» در چند دهه اخیر، همیشه جزء موفق‌ترین و محبوب‌ترین نوشابه‌های…
  نمایش سریع محصول

پپسی (در گذشته پپسی‌کولا) نام یک نوع نوشابه کولای گازدار پرطرفدار است که تا سال ۱۹۶۵ توسط شرکت پپسی کولا تولید می‌شد. از سال ۱۹۶۵ در پی ادغام شرکت پپسی کولا و شرکت فریتو-لی، این محصول توسط شرکت پپسی‌کو تولید می‌شود.

این محصول هم‌اکنون در کنار سایر محصولات شرکت پپسی‌کو مانند پپسی رژیمی، پپسی کریستال، پپسی لیمویی، پپسی آبی، پپسی طلایی و پپسی مکس که هرکدام طعم و مشخصات خاص خود را دارند تولید می‌شود. همواره رقیب اصلی پپسی، کوکاکولا بوده‌است. نوشابه‌ها قبلا بدون اضافه کردن اسیدهای نگهدارنده ب بازار عرضه میشدند. اما از سال ۲۰۱۰ نوشابه‌ها بخاطر طعم‌های فراوان و طول عمر بیشتر با انواع اسیدها مخلوط شدند ک همین امر اثرات مضر نوشابه‌ها را بیشتر کرد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
×